ABM ÖZKAN PLASTİK
bilgi@abmozkan.com.tr
+90(332) 248 40 43

Bizkimiz

Bizkimiz

Şirketimizin kurucusu Abdullah Özkan 1983 yılından 1993 yılına kadar Konya sanayisinde otomotiv, tarım, savunma sanayi gibi birçok dalda hizmet veren firmalar bünyesinde çalışarak bugünkü ismi ile ABM ÖZKAN PLASTİK’ in zeminini inşa etmiştir.

Şirketin kuruluş tarihi olan 1993’den itibaren 2000 yılına kadar otomotiv sektörü yoğunlukta olmak üzere filtre sistemleri, tarım ve medikal sektörlerine de firma bünyesinde imalatlar geliştirmiştir.

Firmamız 1995 yılından itibaren mühendislik plastiklerine yönelerek Türkiye Emaş A.Ş. ilk cam takviyeli Poliamid siparişi veren firma unvan’ını taşımaktadır.

ABM ÖZKAN PLASTİK 2010 yılından itibaren fabrikasyon sisteme geçiş yaparak Türkiye’de plastik sektörünün öncü firmaları arasına ismini yazdırmıştır.

ABM ÖZKAN PLASTİK 2011 yılı itibari ile Konya/Beyşehir Üzümlü tüfek fabrikasına AR-GE ve tasarım imalat alanında kompleks kalıp tasarımı ve baskı hizmeti vermekteyiz.

Firmamız 2015 yılında kendi öz sermayesi ile kurmuş olduğu kalıp atölyesi ile Cad-Cam-Analiz yazılımları sayesinde dış ve iç piyasaya olan bağlılığını bitirerek tasarımdan üretime kadar olan tüm evreleri kendi bünyesinde tamamlayarak güvenli imalat sürecine geçiş yapmıştır.

Güvenli imalata geçiş sayesinde çalışmakta olduğu firmaların ürün güvenliğini sağlayarak müşterilerinin imalat sırlarını ABM ÖZKAN PLASTİK olarak personelleri ile yapmış olduğu gizlilik sözleşmesi gereği 3.şahıslara bilgi aktarımının önüne geçmiştir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin